Україна планує побудувати новий аеропорт на Донбасі, про це на пресконференції в понеділок заявив президент Володимир Зеленський.

“Я думаю, що за кілька років ми побудуємо абсолютно новий аеропорт (на Закарпатті. – Ред.). І другий – (аеропорт. – Ред.) на Донбасі. Між Луганською і Донецькою областями зараз будуть знаходити точку, і цього року ми почнемо проєктування нового серйозного аеропорту для цих двох областей”, – заявив він. За словами Зеленського, на Донбасі планується побудувати […]

“Я думаю, що за кілька років ми побудуємо абсолютно новий аеропорт (на Закарпатті. – Ред.). І другий – (аеропорт. – Ред.) на Донбасі. Між Луганською і Донецькою областями зараз будуть знаходити точку, і цього року ми почнемо проєктування нового серйозного аеропорту для цих двох областей”, – заявив він.

За словами Зеленського, на Донбасі планується побудувати новий аеропорт саме для цивільної авіації.

“Ми могли б відкрити і відновити Маріупольський аеропорт. Але сьогодні військові кажуть, що для нас це небезпечно”, – підкреслив президент.

Він також повідомив, що на Закарпатті планується в найближчі два роки побудувати новий аеропорт, оскільки в аеропорту “Ужгород” є низка стратегічних проблем, зокрема необхідність заходу на посадку з використанням авіапростору Словаччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.