Україна планує навесні великий контрнаступ. Бої будуть “найспекотнішими”, – Буданов.

Навесні Україна планує “серйозний” контрнаступ, і бойові дії на лінії фронту в березні будуть “найспекотнішими”, – повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов. “Тоді ми побачимо більше звільнень територій та завдання остаточної поразки Російської Федерації. Це відбудеться по всій Україні від Криму до Донбасу”, – заявив він. “Я обіцяю, що тепер це (ймовірно, має […]

Навесні Україна планує “серйозний” контрнаступ, і бойові дії на лінії фронту в березні будуть “найспекотнішими”, – повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

“Тоді ми побачимо більше звільнень територій та завдання остаточної поразки Російської Федерації. Це відбудеться по всій Україні від Криму до Донбасу”, – заявив він.

“Я обіцяю, що тепер це (ймовірно, має на увазі перемогу над окупантами. – Ред.) не займе багато часу, і кожен платник податків у США зможе побачити, куди пішов кожен цент. Разом ми змінимо цей світ”, – звернувся Буданов до союзників.

Глава ГУР очікує, що найближчим часом США відправлять для ЗСУ бойові броньовані машини Bradley: “Ми на них чекаємо. Дуже чекаємо. Це значно збільшить боєздатність наших підрозділів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.