Україна не готова до переходу на дистанційне навчання, але в умовах пандемії його доведеться використовувати, – голова комітету ВР Бабак.

Дистанційна та онлайн-освіта в Україні поки не можуть замінити очну, але можуть служити “додатковим інструментом” для отримання знань. Про це заявив голова парламентського комітету з питань освіти і науки, представник партії “Слуга народу” Сергій Бабак в інтерв’ю Радіо Свобода. “Робити її повноцінною? Вона ще до цього не готова технологічно, і зовсім інші методи викладання”, – сказав […]

Дистанційна та онлайн-освіта в Україні поки не можуть замінити очну, але можуть служити “додатковим інструментом” для отримання знань.

Про це заявив голова парламентського комітету з питань освіти і науки, представник партії “Слуга народу” Сергій Бабак в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Робити її повноцінною? Вона ще до цього не готова технологічно, і зовсім інші методи викладання”, – сказав Сергій Бабак.

При цьому він додав, що саме дистанційна освіта може бути виходом в умовах пандемії, попри критику, зокрема з боку батьків.

“Що стосується першого вересня. Я розумію, що люди не хочуть дистанційної освіти. Я розумію, що часто це свої власні інтереси (“Мені нема з ким залишити дитину”). Я все розумію. Є дуже багато причин, і всі вони мають право на життя. Єдине, що у мене є до всіх батьків просте запитання: а якщо 1 вересня заборонять дітям іти до школи, що робити? Взагалі нічого не робити? Тоді, може, все ж краще дистанційна освіта? Ну, це хоч якийсь елемент доступу до знань”, – сказав Бабак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *