Україна може визнати Будапештський меморандум 1994 року недійсним, – Зеленський назвав умови.

Під час виступу на Мюнхенській конференції безпеки президент України Володимир Зеленський оголосив, що ініціює переговори учасників Будапештського меморандуму (Україна, Росія, США та Британія) щодо забезпечення безпеки. “Якщо цього не станеться, ми можемо вважати, що Будапештський меморандум фактично анульовано. За відмову від ядерного потенціалу ми отримали гарантію безпеки. Тої зброї у нас немає, безпеки у нас […]

Під час виступу на Мюнхенській конференції безпеки президент України Володимир Зеленський оголосив, що ініціює переговори учасників Будапештського меморандуму (Україна, Росія, США та Британія) щодо забезпечення безпеки.

“Якщо цього не станеться, ми можемо вважати, що Будапештський меморандум фактично анульовано. За відмову від ядерного потенціалу ми отримали гарантію безпеки. Тої зброї у нас немає, безпеки у нас немає”, – наголосив Зеленський.

Окрім того, президент хоче скликати Раду безпеки ООН за участі України, Німеччини та Туреччини, щоб Україна отримала гарантії безпеки, поки наша країна не є членом НАТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.