Україна хоче запустити власний супутник разом зі Space-X у грудні 2021 року.

Для запуску супутника дистанційного зондування Землі ведуться технічні переговори зі SpaceX про сумісність “Січ 2-30 (2-1)” з ракетним носієм компанії. Україна веде переговори з компанією SpaceX Ілона Маска для запуску супутника “Січ 2-30 (2-1)”. За словами віцепрем’єр-міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, незабаром стане ясно, чи можливо це здійснити. Уруський зазначив, що зараз […]

Для запуску супутника дистанційного зондування Землі ведуться технічні переговори зі SpaceX про сумісність “Січ 2-30 (2-1)” з ракетним носієм компанії.

Україна веде переговори з компанією SpaceX Ілона Маска для запуску супутника “Січ 2-30 (2-1)”.

За словами віцепрем’єр-міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, незабаром стане ясно, чи можливо це здійснити.

Уруський зазначив, що зараз супутник майже готовий: “Він вимагає кінцевого аналізу і експлуатаційних перевірок технічної готовності до запуску”. Він також додав, що особисто побував в Дніпрі на “Південмаші”, де перевірив реальний стан космічного апарату.

“Останній раз ми запускали серйозний супутник дистанційного зондування 10 років тому. Тому дійсно це стає важливою подією для нас”, – розповів глава відомства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.