Україна готує нове розведення сил на Донбасі, – Резніков.

Україна веде підготовку до чергового розведення військ на чотирьох напрямках на Донбасі. На сьогодні вже визначено місця ще чотирьох пунктів можливого розведення сил і засобів, а також майже 19-ти нових локацій щодо можливого гуманітарного розмінування. Про це заявив віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков. За його словами, остаточна крапка в […]

Україна веде підготовку до чергового розведення військ на чотирьох напрямках на Донбасі. На сьогодні вже визначено місця ще чотирьох пунктів можливого розведення сил і засобів, а також майже 19-ти нових локацій щодо можливого гуманітарного розмінування.

Про це заявив віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

За його словами, остаточна крапка в цих питаннях ще не поставлена.

“Процес Мінська дещо заблокований через позицію Російської Федерації і їхніх “проксі”, які представляють окупаційні режими в Донецьку і Луганську”, – сказав віцепрем’єр.

У цьому контексті він наголосив, що так звані представники ОРДЛО насправді є громадянами Російської Федерації.

“Про це ми повідомили світ, маючи відповідні докази… Ми сприймаємо їх як членів російської делегації. Україна не має чекати, коли з’явиться “добра воля” в Кремлі, ми маємо рухатися у власному форматі, будуючи свій, власний, ландшафт”, – зазначив Резніков.

Він також повідомив, що зараз готується до відкриття “до 10 листопада – два нові КПВВ у населених пунктах Щастя і Золоте, про що була розмова в Парижі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.