Україна готова перевести своє озброєння на стандарти НАТО за місяць, – Резніков.

Міністр оборони України Олексій Резніков заявляє, що українські військовослужбовці освоїли артилерію, поставлену з країн Заходу лише за два тижні, а сама Україна готова перевести своє озброєння на стандарти НАТО протягом місяця. “Як сказав товариш Черчилль, дайте нам інструменти, і ми закінчимо роботу”, – сказав Резніков в інтерв’ю британському виданню The Economist. При цьому він наголосив, […]

Міністр оборони України Олексій Резніков заявляє, що українські військовослужбовці освоїли артилерію, поставлену з країн Заходу лише за два тижні, а сама Україна готова перевести своє озброєння на стандарти НАТО протягом місяця.

“Як сказав товариш Черчилль, дайте нам інструменти, і ми закінчимо роботу”, – сказав Резніков в інтерв’ю британському виданню The Economist.

При цьому він наголосив, що Україні потрібна допомога західних союзників у озброєнні, “причому швидко, тому що ціна будь-якої затримки вимірюється українською кров’ю”. Водночас, глава відомства зазначив, що деякі союзники України більше говорять про права людини та свободи, ніж захищають їх. “Бюрократія і прагматизм Заходу виявилися набагато сильнішими за його цінності”, – сказав Резніков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.