Україна готова до російської агресії -Кулеба.

Зараз Київ готовий відбивати агресію як політико-дипломатичним, так і військовим шляхом. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. “Досвід 2014 року навчив кільком простим істинам. Перша: від Росії можна чекати всього, що завгодно. Друга: прогнозуючи дії Росії, треба бути готовими заздалегідь і не дати заскочити себе зненацька. Ми цей досвід добре засвоїли”, – […]

Зараз Київ готовий відбивати агресію як політико-дипломатичним, так і військовим шляхом.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Досвід 2014 року навчив кільком простим істинам. Перша: від Росії можна чекати всього, що завгодно. Друга: прогнозуючи дії Росії, треба бути готовими заздалегідь і не дати заскочити себе зненацька. Ми цей досвід добре засвоїли”, – сказав Кулеба.

Як тільки Росія почала стягувати свої війська до українського кордону, Київ почав консолідувати міжнародну підтримку. У підсумку, в пропаганду Кремля про нібито підготовлюваний з боку України наступ ніхто не повірив, зазначив міністр.

“На відміну від 2014 року, в 2021 році Україна і світ готові, і не дадуть захопити себе зненацька, що б там не вигадали в Кремлі”, – резюмував Кулеба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.