Ударних груп немає, для наступу на Київ треба два тижні перекидати війська, – Буданов.

“Хочу вам нагадати, що історія з атакою білорусів на Україну в наших медіа з’являється теж десь із квітня місяця. Приблизно раз на півтора місяця заявляють, що точно ось завтра нападуть ці страшні легіони білорусів. Але реальність трохи інакша, і багато разів я розвінчував ці міфи. Чи є потенційна загроза з боку Білорусі? Потенційно є. Це […]

“Хочу вам нагадати, що історія з атакою білорусів на Україну в наших медіа з’являється теж десь із квітня місяця. Приблизно раз на півтора місяця заявляють, що точно ось завтра нападуть ці страшні легіони білорусів. Але реальність трохи інакша, і багато разів я розвінчував ці міфи. Чи є потенційна загроза з боку Білорусі? Потенційно є. Це ж теж ні для кого не секрет”, – сказав Буданов.

Він додав, що росіяни зараз перекидають до Білорусі певну кількість підрозділів, але вона не така велика.

“Наразі немає жодних ознак щодо створення будь-якого формату ударних угруповань. Станом на зараз росіяни завезли туди близько 3200 осіб. Розповідати можна що хочеш. Але вони без важкої техніки. Навпаки, Білорусь всю свою техніку з баз довгострокового зберігання відправляє в Росію”, – пояснив Буданов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.