У законодавстві Німеччини немає жодних юридичних заборон на поставку зброї Україні – Кулеба.

У німецькому законодавстві немає жодних юридичних заборон на поставку озброєння Україні і це рішення суто політичне.  Про це заявив на брифінгу глава МЗС Дмитро Кулеба. За словами міністра, цю позицію він озвучив на зустрічі із главою МЗС Анналеною Бербок, яка цього тижні приїжджала в Київ.  “Я чесно сказав: Анналена, ваша позиція несправедлива. Ми проаналізували всю […]

У німецькому законодавстві немає жодних юридичних заборон на поставку озброєння Україні і це рішення суто політичне. 

Про це заявив на брифінгу глава МЗС Дмитро Кулеба.

За словами міністра, цю позицію він озвучив на зустрічі із главою МЗС Анналеною Бербок, яка цього тижні приїжджала в Київ.

 “Я чесно сказав: Анналена, ваша позиція несправедлива. Ми проаналізували всю вашу нормативну базу і немає жодних юридичних заборон на постачання зброї Україні. Це суто політичне рішення. Якщо це суто політичне рішення, значить воно може бути принаймні частково модифіковане. З цим Анналена поїхала назад”, – сказав Кулеба.

Міністр тоді після зустріч заявив, що сторони знайшли проєкт рішення, проте сьогодні відмовився говорити про подробиці.

“Ми про щось поговорили, вона поїхала радитися з колегами по уряду, чому я буду їй зараз ще більше ускладнювати життя. Це питання надзвичайно складне…Німецький уряд вже достатньо настраждався через це питання. Вони прекрасно все знають, все розуміють. Рішення за ними, тепер ми подивимося, який крок вони зроблять”, – сказав Кулеба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.