​​ У ЄС розглядають можливість відстрочення для ембарго на нафту з РФ через позицію Угорщини, – Bloomberg.

​​ Деякі країни Євросоюзу вважають, що необхідно розглянути можливість відстрочення запровадження заборони на імпорт російської нафти на випадок, якщо його не підтримає Угорщина, пише Bloomberg із посиланням на дипломатів ЄС. “У деяких країнах Євросоюзу говорять, що, можливо, настав час подумати про відстрочення ініціативи про заборону (на імпорт) російської нафти, щоб продовжити роботу щодо іншої частини […]

​​

Деякі країни Євросоюзу вважають, що необхідно розглянути можливість відстрочення запровадження заборони на імпорт російської нафти на випадок, якщо його не підтримає Угорщина, пише Bloomberg із посиланням на дипломатів ЄС.

“У деяких країнах Євросоюзу говорять, що, можливо, настав час подумати про відстрочення ініціативи про заборону (на імпорт) російської нафти, щоб продовжити роботу щодо іншої частини пропонованого пакета санкцій у разі, якщо Союз не зможе переконати Угорщину підтримати ембарго”, – пише агентство.

Водночас низка країн занепокоєна тим, що вилучення заборони на російську нафту з підготовлюваного пакета санкцій “буде ознакою слабкості”.

Проте, як повідомили дипломати, країни все ще хочуть досягти угоди щодо повноцінного пакета антиросійських санкцій до зустрічі глав МЗС ЄС, яка відбудеться 16 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.