​​У вступу України до ЄС немає часових рамок, – фон дер Ляєн.

Вступ України до Європейського Союзу не має часових рамок, однак є цілі, яких треба досягнути, перш ніж розпочинати переговори. “Це має бути вигідно всім, тож немає чітких часових рамок, але є цілі, яких треба досягнути, перш ніж повністю прийняти цю ситуацію в країні-кандидаті, і після того розпочинаються перемовини щодо вступу і сам вступ”, – сказала […]

Вступ України до Європейського Союзу не має часових рамок, однак є цілі, яких треба досягнути, перш ніж розпочинати переговори.

“Це має бути вигідно всім, тож немає чітких часових рамок, але є цілі, яких треба досягнути, перш ніж повністю прийняти цю ситуацію в країні-кандидаті, і після того розпочинаються перемовини щодо вступу і сам вступ”, – сказала президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн на пресконференції за результатами Саміту Україна-ЄС.

Вона зауважила, що немає єдиного варіанту вступу: 21 країна, яка вступила в Євросоюз за всю його історію, мала різну історію перемовин і приєднання до Спільноти.

Водночас президентка ЄК відзначила чіткість, якість, а також швидкість, з якою Україна забезпечувала результати на цьому шляху. “Це просто феноменально. Ви зараз у стані війні, але… захищаючи свою країну від країни-агресора, вам вдається забезпечувати один результат за другим”, – наголосила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.