У Вільшанській селищній раді на Кіровоградщині виявили фінансових порушень на майже 400 тисяч.

Під час проведення ревізії селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Вільшанської селищної ради Кіровоградської області за період з 01.01.2017 по 01.11.2019 фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили фінансові порушення, що призвели до втрат бюджетних коштів, на майже 395 тис. грн. Аудитори встановили завищення вартості поточних та капітальних ремонтів на суму 307,2 тис. грн. […]

Під час проведення ревізії селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Вільшанської селищної ради Кіровоградської області за період з 01.01.2017 по 01.11.2019 фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили фінансові порушення, що призвели до втрат бюджетних коштів, на майже 395 тис. грн.

Аудитори встановили завищення вартості поточних та капітальних ремонтів на суму 307,2 тис. грн. Зокрема, підрядником, що виконував ремонт доріг, неправильно встановлено розцінки на виконання робіт, що призвело до завищення їх вартості на 280,4 тис. грн. При проведенні ремонтів дошкільних навчальних закладів, водопровідних мереж, будинку культури тощо та будівництва біотермічно-утилізаційної ями для медичних відходів підрядник включив до актів вартість фактично не виконаних робіт на суму 26,7 тис. грн.

Окрім того, установлено зайву оплату селищною радою підряднику за автотранспортні послуги з навантаження та вивозу сміття, прогортання доріг від снігу тощо на загальну суму 81,8 тис. грн.
У числі порушень, що призвели до втрат, установлено списання продуктів харчування в дошкільному навчальному закладі в завищених нормах на загальну суму 6 тис. грн.

За результатами ревізії складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 164-2 КУпАП, за допущені порушення у сфері закупівель складено 1 протокол за статтею 164-14 КУпАП. Про встановлені факти поінформовано Вільшанське відділення поліції Голованівського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.

2 thoughts on “У Вільшанській селищній раді на Кіровоградщині виявили фінансових порушень на майже 400 тисяч.

  1. НЕ тільки селищні , а і сільські ради потрібно час від часу перевіряти. А то тільки говорять що контроль здійснює громада, а громада не фахівець у таких справх та і куди не звернися скрізь кругова порука.

    1. Порушення від порушення відрізняються при чому кардинально. Може бути порушення фінансової дисципліни, яке по своїй суті не несе збитків громаді. А може бути порушення фінансової дисципліни яке має наслідки у вигляді збитків внаслідок завищення цін, втрати ТМЦ і ТП. А може бути порушення яке виявлено в ході перевірки держаудитслужбою і добросовісний підрядник відшкодовує завдані ним збитки, ще до закінчення перевірки, а може бути і навпаки. Але всі ці порушення відображаються в акті перевірки. Головним є не акт перевірки а фінансова вимога, яка складається за результатами акту перевірки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *