У Верховну раду 7 грудня внесли законопроєкт про продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Про це свідчать дані на сайті ВР. Проєкт закону “Про внесення зміни до статті 1 закону “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей” було зареєстровано під №4467. На даний момент текст документа відсутній. Зазначається, що ініціатори законопроєкту – група нардепів “Слуги народу”. Зараз документ передано на розгляд керівництву ВР. Раніше спікер парламенту […]

Про це свідчать дані на сайті ВР.

Проєкт закону “Про внесення зміни до статті 1 закону “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей” було зареєстровано під №4467. На даний момент текст документа відсутній.

Зазначається, що ініціатори законопроєкту – група нардепів “Слуги народу”.

Зараз документ передано на розгляд керівництву ВР.

Раніше спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що Верховна Рада зможе на наступному пленарному тижні з 15 по 18 грудня підтримати законопроєкт про продовження на рік дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.