У тіні колег: в якій фракції найбільше непублічних нардепів.

У Верховній раді IX скликання 423 народні депутати. Частина з них – це впізнавані політики, які часто дають інтерв’ю, виступають по телебаченню, дають обіцянки. Але більшість депутатів – геть непублічні люди, їх інколи побачиш в ефірах телеканалів і мало хто щось знає про їхню роботу. «Слово і Діло» підрахувало, скільки в кожній фракції і групи […]

У Верховній раді IX скликання 423 народні депутати. Частина з них – це впізнавані політики, які часто дають інтерв’ю, виступають по телебаченню, дають обіцянки. Але більшість депутатів – геть непублічні люди, їх інколи побачиш в ефірах телеканалів і мало хто щось знає про їхню роботу. «Слово і Діло» підрахувало, скільки в кожній фракції і групи публічних і непублічних депутатів.

За підрахунками, найбільша кількість непублічних нардепів – в групах «За майбутнє» та «Довіра»: 83% і 82% відповідно. На третьому місці – найчисельніша фракція «Слуга народу»: 79% її членів – немедійні політики.

В «Опозиційній платформі – За життя» «в тіні колег» перебуває 68% депутатів, в «Батьківщині» – 62%, в «Європейській солідарності» – 59%. У фракції «Голос» непублічних нардепів – 55%, як і серед позафракційних парламентаріїв.

По матерьялам «Слово і Діло».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.