У січні в Україні підвищується мінімальна пенсія для людей у віці від 65 років, які мають повний стаж.

Про це повідомила в інтерв’ю Радіо Свобода міністерка соціальної політики Марина Лазебна. “Повний стаж для жінки визначено 30 років, а для чоловіка – 35. От для цих людей мінімальна пенсійна виплата підвищується. Наприклад, є людина з такими параметрами, у неї 2 000 гривень, то вона буде підвищена на 400 гривень. Це буде 2 400. У […]

Про це повідомила в інтерв’ю Радіо Свобода міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

“Повний стаж для жінки визначено 30 років, а для чоловіка – 35. От для цих людей мінімальна пенсійна виплата підвищується. Наприклад, є людина з такими параметрами, у неї 2 000 гривень, то вона буде підвищена на 400 гривень. Це буде 2 400. У кого 2 100, то, значить, на 300. Ми вже порахували, вже підготовлені всі розрахунки, всі відомості. Це 2,2 мільйони людей. Середній розмір підвищення, для кожного з них він буде різний, буде 350-360 гривень”, – сказала Лазебна.

Також читайте: Середня пенсія за рік перевищила 3400 гривень, – Мінсоцполітики

За її словами, найменша пенсія буде складати 2 400 гривень. “У всіх, в кого немає до цього порогу, всі отримають підвищення. Тому січень вже буде приємним сюрпризом для цієї категорії людей”, – додала міністерка.

Напередодні в Україні зросла мінімальна заробітна плата: від п’яти до шести тисяч гривень. Це передбачає державний бюджет на 2021 рік, ухвалений у грудні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.