У серпні Україна отримала рекордну суму фінансової допомоги в $4,6 млрд від іноземних партнерів, – Мінфін.

Грантові кошти на суму $3 млрд, надані нещодавно США через Світовий банк, збільшили загальну суму зовнішньої допомоги у серпні до $4,6 млрд, повідомив міністр фінансів Сергій Марченко. Окрім цього у вересні Україні очікує надходження від США $1,5 млрд грантової допомоги, а також у вересні і початку жовтня — макрофінансової допомоги з боку ЄС (наразі виділений […]

Грантові кошти на суму $3 млрд, надані нещодавно США через Світовий банк, збільшили загальну суму зовнішньої допомоги у серпні до $4,6 млрд, повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

Окрім цього у вересні Україні очікує надходження від США $1,5 млрд грантової допомоги, а також у вересні і початку жовтня — макрофінансової допомоги з боку ЄС (наразі виділений 1 млрд євро з пакета на загальну суму 9 млрд євро).

Спочатку Мінфін очікував надходження у серпні $6 млрд і у вересні $4,7 млрд у порівнянні з $1,7 млрд у липні та $4,4 млрд у червні. За словами Марченка, за підсумками року Україна розраховує вийти на суму у близько $30 млрд зовнішньої допомоги з початку повномасштабного вторгнення, з якої вже отримано близько $17 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.