​​У Сенаті США зареєстровано резолюцію про визнання Росії державою-спонсором тероризму.

​ Американські сенатори демократ Ричард Блументаль та республіканець Ліндсі Грем зареєстрували резолюцію, що визнає Росію державою-спонсором тероризму й закликає держсекретаря США визнати Росію державою, яка спонсорує тероризм. “Це визнання (країни-спонсора тероризму. – Ред.) буде важливим в американському законодавстві. Є лише чотири країни, які мають таке визнання: Куба, Сирія, Іран та Північна Корея. Ми намагаємося включити […]

Американські сенатори демократ Ричард Блументаль та республіканець Ліндсі Грем зареєстрували резолюцію, що визнає Росію державою-спонсором тероризму й закликає держсекретаря США визнати Росію державою, яка спонсорує тероризм.

“Це визнання (країни-спонсора тероризму. – Ред.) буде важливим в американському законодавстві. Є лише чотири країни, які мають таке визнання: Куба, Сирія, Іран та Північна Корея. Ми намагаємося включити до цього списку Росію, щоб вона була п’ятою. Це компанія, з якою Росію треба асоціювати. Це тоталітарні режими, І вони не несуть добра”, – заявив Грем.

Грем зазначив, що цією резолюцією американський Конгрес надсилає сигнал українському народу, що США їх розуміють. І також сигнал росіянам – що допоки Путін буде їх лідером, Росія лишатиметься ізольованою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.