У Росії оприлюднили свої пропозиції щодо “гарантій безпеки”.

РФ опублікувала свої пропозиції НАТО щодо так званих гарантій безпеки, серед яких міститься вимога відмовити Україні в перспективі вступу до альянсу. про це повідомляють РИА “Новости”. Так, у проєкті договору між РФ і США про гарантії безпеки, який був підготовлений російською стороною, зазначається, що США повинні взяти на себе зобов’язання виключити подальше розширення НАТО на схід […]

РФ опублікувала свої пропозиції НАТО щодо так званих гарантій безпеки, серед яких міститься вимога відмовити Україні в перспективі вступу до альянсу.

про це повідомляють РИА “Новости”.

Так, у проєкті договору між РФ і США про гарантії безпеки, який був підготовлений російською стороною, зазначається, що США повинні взяти на себе зобов’язання виключити подальше розширення НАТО на схід і відмовитися від прийому в альянс держав, які раніше входили до СРСР.

“США приймають зобов’язання виключити подальше розширення Організації Північноатлантичного договору в східному напрямку, відмовитися від прийому в альянс держав, які раніше входили до Союзу Радянських Соціалістичних Республік”, – говорить стаття 4 проекту договору, переданого американській стороні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.