​ У Росії масову мобілізацію проводитимуть одночасно з плановим призовом строковиків, – українська розвідка.

З 1 квітня по всій території РФ розпочнеться мобілізація за програмою “БАРС-2021”, (“Боевой Армейский Резерв Страны”). Щоб приховати заходи з масової мобілізації, її будуть проводити одночасно з плановим призовом на строкову службу. Ці резервісти в подальшому направлятимуться для поповнення підрозділів окупаційних військ в районах бойових дій на території України. Українські розвідники інформують і про те, […]

З 1 квітня по всій території РФ розпочнеться мобілізація за програмою “БАРС-2021”, (“Боевой Армейский Резерв Страны”). Щоб приховати заходи з масової мобілізації, її будуть проводити одночасно з плановим призовом на строкову службу.

Ці резервісти в подальшому направлятимуться для поповнення підрозділів окупаційних військ в районах бойових дій на території України.

Українські розвідники інформують і про те, що одночасно за допомогою програми “БАРС” приховують залучення до бойових дій російських ув’язнених. Зокрема, близько 100 злочинців, утримуваних у колонії “Чернокозово” (Чеченська республіка), вже готуються до відправки до України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.