У президента України Володимира Зеленського виявили коронавірус.

Про це президент повідомив у Telegram. “Немає у світі щасливчиків, для кого б #COVID19 не становив загрози. Попри усі карантинні заходи, я теж отримав + результат. В мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Втім, почуваюся добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати. Більшість долає COVID19. І я теж це пройду. Все буде добре!” – йдеться в повідомленні. […]

Про це президент повідомив у Telegram.

“Немає у світі щасливчиків, для кого б #COVID19 не становив загрози. Попри усі карантинні заходи, я теж отримав + результат. В мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Втім, почуваюся добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати. Більшість долає COVID19. І я теж це пройду. Все буде добре!” – йдеться в повідомленні.

Офіс Президента в Telegram також повідомив: “Глава держави відчуває себе добре і буде продовжувати виконувати свої обов’язки в дистанційному режимі на самоізоляції. У нього завжди будуть необхідні інструменти та обладнання для зв’язку”.

“Керівник Офісу Президента, його заступники та працівники Офісу здають ПЛР-тести на постійній основі. Юлія Ковалів, на щастя, вже отримала негативний тест і приступає до роботи в звичайному режимі з дотриманням карантинних обмежень”, – додали в ОП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.