У перший день локдауну в Україні магазин АТБ перетягнув полиці із забороненими до продажу товарами червоною стрічкою, серед яких колготки, шкарпетки, пакети, лампочки і побутова хімія.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп “Слуги народу”. “На годиннику 1:54 ночі!! Майже дві години як запроваджено локдаун. Магазин АТБ, перетягнуті полиці червоною стрічкою, що забороняє покупку певних товарів. На одній полиці розташовані різні категорії з постанови Кабміну. ​​Одні можна, інші ні. Про Логіку мовчу, немає більше сил про це говорити… Кабмін рятує людей […]

Про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп “Слуги народу”.

“На годиннику 1:54 ночі!! Майже дві години як запроваджено локдаун. Магазин АТБ, перетягнуті полиці червоною стрічкою, що забороняє покупку певних товарів. На одній полиці розташовані різні категорії з постанови Кабміну. ​​Одні можна, інші ні.

Про Логіку мовчу, немає більше сил про це говорити… Кабмін рятує людей від колготок, хоч від чогось врятує…”, – написав він.

Також Леонов зазначив, що якщо покупцеві потрібен пакет, то його потрібно попросити, оскільки пропонувати його не можуть: “Мабуть пакети випадково потрапили до списку заборонених товарів, завтра перевірю ще раз…”.


“Пост присвячується тим, хто найбільше кричав, що постанова – фейк!!!” – додав він.

Як повідомлялося раніше, в Україні з 00:00 п’ятниці, 8 січня, почали діяти додаткові посилені карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.