У Офісі президента офіційно підтверджують, що український прапор встановлено у Високопіллі Херсонської області.

Радниця глави Офісу президента Дар’я Зарівна у Facebook підтвердила, що на фото — прапор над лікарнею на вулиці Гагаріна у смт. Високопілля, де мешкали її бабуся та дідусь. Цю ж фотографію з підписом “Високопілля. Херсонська область. Україна. Сьогодні” опублікував заступник глави ОП Кирило Тимошенко. Президент України Володимир Зеленський під час засідання Ставки верховного головнокомандувача в […]

Радниця глави Офісу президента Дар’я Зарівна у Facebook підтвердила, що на фото — прапор над лікарнею на вулиці Гагаріна у смт. Високопілля, де мешкали її бабуся та дідусь. Цю ж фотографію з підписом “Високопілля. Херсонська область. Україна. Сьогодні” опублікував заступник глави ОП Кирило Тимошенко.

Президент України Володимир Зеленський під час засідання Ставки верховного головнокомандувача в неділю заявив, що не розповідатиме подробиці, але що “українські прапори повертаються туди, де мають бути по праву”.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр написала, що події на лінії фронту завширшки 2500 км “розвиваються за планом”, а про всі подробиці розповідають у Генштабі та оперативних командуваннях.

“По-перше, тому що будь-який результат треба закріплювати, а вже потім про нього говорити. По-друге, оприлюднювати інформацію треба тоді, коли у ворога вже остаточно немає можливості нічого змінити”, — підсумувала вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.