У НАТО і ЄС обговорюють можливі перемовини з РФ після визволення Україною Херсона, – La Repubblica.

У розмовах, які циркулюють між лідерами НАТО та співрозмовниками з ЄС відштовхуються від припущення, що російські війська зараз перебувають під тиском. “Вони не здатні успішно реагувати на український наступ. Їх реакція зосереджена в оборонному ключі на руйнуванні інфраструктури – електрики, води, мостів, доріг, будівництві потрійної лінії окопів і використанні природних бар’єрів, таких як річка Дніпро. […]

У розмовах, які циркулюють між лідерами НАТО та співрозмовниками з ЄС відштовхуються від припущення, що російські війська зараз перебувають під тиском.

“Вони не здатні успішно реагувати на український наступ. Їх реакція зосереджена в оборонному ключі на руйнуванні інфраструктури – електрики, води, мостів, доріг, будівництві потрійної лінії окопів і використанні природних бар’єрів, таких як річка Дніпро. Мета – уповільнити просування українських військ. Херсон – це не просто місто: вирішальне для доступу до моря і фундаментальне для контролю над водними ресурсами і річковим транспортом. Відвоювати його означало б назавжди змінити напрямок конфлікту” – зазначає італійська газета La Repubblica.

Саме тому зі США – через Брюссель – надходить меседж, який також є запрошенням для української влади: якщо і коли Херсон буде повернутий, тоді можна починати переговори. З позиції сили, а не слабкості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.