У Мінських угодах немає вимоги закріпити “особливий статус” ОРДЛО в Конституції, – Кравчук.

У Мінських угодах немає обов’язкової вимоги вводити положення про “особливий статус” окупованих територій до Конституції України. Про це голова делегації України в ТКГ Леонід Кравчук сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”. Певні положення Мінських угод по-різному трактуються, а їх необхідно читати однаково всім сторонам урегулювання ситуації на Донбасі, зазначає Кравчук. “Ми не можемо ставити під […]

У Мінських угодах немає обов’язкової вимоги вводити положення про “особливий статус” окупованих територій до Конституції України.

Про це голова делегації України в ТКГ Леонід Кравчук сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Певні положення Мінських угод по-різному трактуються, а їх необхідно читати однаково всім сторонам урегулювання ситуації на Донбасі, зазначає Кравчук.

“Ми не можемо ставити під сумнів те, що написано в Мінських угодах, але ми можемо сказати, що пройшло чимало часу, і ці п’ять років показали, що деякі положення документів не працюють, або працюють суперечливо, або трактуються по-різному. Тому потрібно привести їх в таку систему мислення і систему дій, з якими погодяться всі сторони, щоб припинити війну на Донбасі”, – сказав він.

Кравчук зазначив, що в Мінських угодах немає обов’язкової вимоги вводити так званий “особливий статус” ОРДЛО до Конституції України.

“А деякі, в тому числі російська сторона, наполягають, що там, мовляв, саме так написано. І ми повинні довести, повинні сісти і прочитати разом, і прийти до висновку”, – пропонує він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *