У Києві затримали радницю ректора, яка “продавала” дипломи за $1,5 тис.

Їй загрожує до семи років ув’язнення. У Києві затримали радницю ректора одного з приватних закладів вищої освіти, яка за хабарі “гарантувала” одержання дипломів про закінчення ЗВО без фактичного навчання і складання іспитів. Про це повідомляє Служба безпеки України.  Зазначається, що посадовиця “налагодила корупційний механізм одержання грошей від здобувачів вищої освіти”. “За хабарі вона обіцяла раніше відрахованим студентам сприяння у поновленні у ЗВО і одержанні випускних […]

Їй загрожує до семи років ув’язнення.

У Києві затримали радницю ректора одного з приватних закладів вищої освіти, яка за хабарі “гарантувала” одержання дипломів про закінчення ЗВО без фактичного навчання і складання іспитів.

Про це повідомляє Служба безпеки України. 

Зазначається, що посадовиця “налагодила корупційний механізм одержання грошей від здобувачів вищої освіти”.

“За хабарі вона обіцяла раніше відрахованим студентам сприяння у поновленні у ЗВО і одержанні випускних дипломів поза встановленими вимогами навчальної програми”, – йдеться у повідомленні. 

За “послуги” жінка брала від 1,5 тис. доларів. Її затримали під час отримання чергової частини неправомірної вигоди.

Радниці ректора повідомили про підозру за статтею щодо підкупу, санкція якої передбачає від трьох до семи років ув’язнення з конфіскацією майна і позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

“Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу, – розповіли в СБУ. – Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до організації протиправної діяльності”.

Як повідомлялося, співробітники НАБУ та САП викрили “на гарячому” заступника голови Харківської обласної ради та його спільника-адвоката після отримання ними останньої частини неправомірної вигоди у 1 млн 50 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.