У Кропивницькому з підозрою на коронавірус госпіталізували дитину.

Із підозрою на коронавірус госпіталізували дитину в Кропивницькому, вона нині знаходиться у боксі в лікарні. Наразі дитина-школяр у супроводі одного з батьків перебуває в інфекційному відділенні. У неї взяли аналізи, і вже завтра медики очікують на результати. Також відомо, що у дитини є температура. Вона повернулася зі змагань з-за кордону. «Це ми пересторогу робимо для […]

Із підозрою на коронавірус госпіталізували дитину в Кропивницькому, вона нині знаходиться у боксі в лікарні.

Наразі дитина-школяр у супроводі одного з батьків перебуває в інфекційному відділенні. У неї взяли аналізи, і вже завтра медики очікують на результати.

Також відомо, що у дитини є температура. Вона повернулася зі змагань з-за кордону.

«Це ми пересторогу робимо для себе. Ми її ведемо, як хвору на ГРВІ. Взяли аналізи і будемо дивитися на подальший перебіг, – прокоментував головний лікар Центральної міської лікарні Кропивницького Олександр Артюх. – Кашель не тільки у коронавірусу буває, і температура 37,5 не тільки у коронавірусу. Ми пересторогу зробили, звідки вона приїхала. Про всяк випадок, думаю це правильно».

Артюх також додав, що дитина перебуває в лікарні «з одним із батьків, це бокс, все зроблено по нормах, ніякого контакту немає у них з навколишнім світом».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *