У Кропивницькому викрито покерний клуб закритого типу для «обраних» клієнтів.

За процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури працівниками поліції виявлено та припинено діяльність закладу закритого типу, що надавав послуги в сфері незаконного грального бізнесу на території м. Кропивницький обмеженому колу осіб. Так, в межах відкритого кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом) правоохоронними органами встановлено, що місцевий житель […]

За процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури працівниками поліції виявлено та припинено діяльність закладу закритого типу, що надавав послуги в сфері незаконного грального бізнесу на території м. Кропивницький обмеженому колу осіб.

Так, в межах відкритого кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом) правоохоронними органами встановлено, що місцевий житель організував діяльність незаконного закладу на території обласного центру, в якому здійснювали гру в картковий покер на гроші.

У ході проведеного санкціонованого обшуку за адресою розташування грального закладу вилучено покерні столи, ігрові карти. Наразі до суду скеровано клопотання про накладення арешту на вилучене майно.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *