У Кропивницькому слiдчому iзоляторi ув’язнений напав на спiвробiтницю установи.

Наразi обстановка в iзоляторi контрольована 16 грудня у Кропивницькому слiдчому iзоляторi ув’язнений напав на спiвробiтницю установи, погрожував їй та її родинi фiзичною розправою, облаяв та побив. Про це поiнформували в Державнiй кримiнально-виконавчої службi України. Черговий помiчник начальника установи викликав слiдчо-оперативну групу. Дiї ув’язненого задокументували правоохоронцi. Того ж дня для проведення слiдчих дiй прибули спiвробiтники прокуратури […]

Наразi обстановка в iзоляторi контрольована

16 грудня у Кропивницькому слiдчому iзоляторi ув’язнений напав на спiвробiтницю установи, погрожував їй та її родинi фiзичною розправою, облаяв та побив.

Про це поiнформували в Державнiй кримiнально-виконавчої службi України.

Черговий помiчник начальника установи викликав слiдчо-оперативну групу. Дiї ув’язненого задокументували правоохоронцi.

Того ж дня для проведення слiдчих дiй прибули спiвробiтники прокуратури та СУ ГУНП України в областi. Ув’язнений вiд дачi письмових пояснень вiдмовився, поводився агресивно, лаявся, пiдбурював iнших ув’язнених.

На пiдтримку дiй ув’язненого М., ув’язненi iнших камер установи пiдтримали заклик та почали cтукали у дверi, намагалися пошкодити камерний iнвентар.

«Для припинення групової непокори оголосили загальний збiр персоналу, вжили першочергових заходiв щодо лiквiдацiї наслiдкiв протиправних дiй та стабiлiзацiї оперативної обстановки», – повiдомили в прес-службi.

Одразу посилили зовнiшнi та внутрiшнi пости, забезпечили патрулювання прилеглої територiї установи.

Наразi обстановка в iзоляторi контрольована. Спецiальнi засоби та фiзичну силу до ув’язнених не застосовували.

Стан здоров’я спiвробiтницi, на яку напав в’язень, задовiльний.

Сьогоднi установу вiдвiдав регiональний представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Зауважень до адмiнiстрацiї iзолятора не надходило.

«Адмiнiстрацiя ДКВС України спростовує чутки щодо самоусунення посадових осiб Державної кримiнально-виконавчої служби України та персоналу установи вiд забезпечення належного правопорядку», – зауважили в прес-службi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.