У Кропивницькому 51 людина захворіла на запалення легень.

У Кропивницькому у 51 людини діагностували запалення легень, двоє перебувають у важкому стані. Розповіла начальниця управління охорони здоров’я Кропивницької міськради Оксана Макарук. За словами Оксани Макарук, хворі на пневмонію не попадають під категорію хворих на коронавірусну інфекцію. Тестування на коронавірус проводять за умови виявлення клінічних симптомів COVID-19 – лихоманки і сухого кашлю, встановлених контактів з […]

У Кропивницькому у 51 людини діагностували запалення легень, двоє перебувають у важкому стані. Розповіла начальниця управління охорони здоров’я Кропивницької міськради Оксана Макарук.
За словами Оксани Макарук, хворі на пневмонію не попадають під категорію хворих на коронавірусну інфекцію.

Тестування на коронавірус проводять за умови виявлення клінічних симптомів COVID-19 – лихоманки і сухого кашлю, встановлених контактів з хворими на коронавірус чи місця перебування у країнах, де ця інфекція поширюється, а також після проведення досліджень на інші вірусні захворювання з негативним результатом – говорить Оксана Макарук.

Нагадаємо, 24 березня, до Кіровоградської області надійшли тест-системи для виявлення інфекції, всі вони знаходяться в одному місці – обласному лабораторному центрі. Експрес-тестами користуються бригади швидкої допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.