У Кропивницькому 17 квітня закривають всі ринки. 

Як повідомили на сайті міськради, відповідне рішення прийняв міський штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру на своєму засіданні сьогодні, 15 квітня. Відповідно до розпорядження голови ОДА Андрія Балоня, у зв’язку з наявними фактами порушення протиепідемічних заходів при здійсненні торгівлі на ринках, керуючись статтею 40 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ринки виключені […]

Як повідомили на сайті міськради, відповідне рішення прийняв міський штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру на своєму засіданні сьогодні, 15 квітня.

Відповідно до розпорядження голови ОДА Андрія Балоня, у зв’язку з наявними фактами порушення протиепідемічних заходів при здійсненні торгівлі на ринках, керуючись статтею 40 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ринки виключені із переліку закладів торгівлі, які мають право здійснювати діяльність на період дії режиму надзвичайної ситуації.

– Фактично, посилення карантинних заходів на території Кропивницького має на меті зупинити динаміку поширення небезпечного вірусу COVID-19 в обласному центрі, – каже керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник міського голови Олександр Мосін. – Контроль за виконанням даного рішення покладена на Національну поліцію. Вже від завтра ми будемо інформувати керівництво ринків, а їх у місті 17, про припинення діяльності. І з п’ятниці, 17 квітня, ринки у Кропивницькому закриваються.

Нагадаємо, раніше ринки могли працювати за певних  умов на час поширення коронавірусної інфекції в країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *