У Краматорську планують придбати приміщення для Донецького національного медичного університету.

18 серпня під час чергового засідання виконавчого комітету попередньо ухвалено проєкт рішення міської ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краматорської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.02.2021 № 5/VIII-209 (зі змінами)». Таким чином, Краматорськ придбає у комунальну власність три об’єкти нерухомості. А саме, нежитлове нерухоме майно […]

18 серпня під час чергового засідання виконавчого комітету попередньо ухвалено проєкт рішення міської ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краматорської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.02.2021 № 5/VIII-209 (зі змінами)».

Таким чином, Краматорськ придбає у комунальну власність три об’єкти нерухомості.

А саме, нежитлове нерухоме майно із земельною ділянкою з метою розміщення закладу освіти. Як зазначив секретар міської ради Ігор Сташкевич, мова йде про приміщення для розміщення Донецького медуніверситету. Наразі відбувається процедура вибору об’єкту згідно з законодавством.

«Донецький національний медичний університет приносить у місцевий бюджет 15 млн.грн. на рік. За п’ять років кошти, витрачені на покупку приміщення, повернуться до бюджету. Крім того, розміщення цього вищого навчального закладу у місті зробить Краматорськ «магнітом» для українських та іноземних студенів.

Зберегти медичний університет у місті – одна з найголовніших задач для Краматорська», – наголосив Ігор Сташкевич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.