У кожному регіоні вирішено призначити “уповноважених”, які будуть готувати партію “Слуга народу” до виборів.

Про це повідомляють  джерела у партії “Слуга народу”. За словами співрозмовників, кінцевий список нардепів-кураторів затверджується президентом. Передбачається, що куратором у Кіровоградській області стане Микита Потураєв. Куратором Києва від “Слуги народу” стане Олександр Корнієнко, Миколаївської області – лідер фракції “СН” Давид Арахамія. Нардепа Павла Сушка закріплено за Харківською областю, парламентарія Павла Халімона – за Чернігівською, нардепа Олександра […]

Про це повідомляють  джерела у партії “Слуга народу”.

За словами співрозмовників, кінцевий список нардепів-кураторів затверджується президентом.

Передбачається, що куратором у Кіровоградській області стане Микита Потураєв.

Куратором Києва від “Слуги народу” стане Олександр Корнієнко, Миколаївської області – лідер фракції “СН” Давид Арахамія. Нардепа Павла Сушка закріплено за Харківською областю, парламентарія Павла Халімона – за Чернігівською, нардепа Олександра Сову – за Одеською.

Передбачається, що “уповноваженим” у Херсонській області повинен стати Олександр Дубінський.

Куратором у Вінницькій області стане Аліна Загоруйко, у Черкаській – Олександр Завітневич. “Уповноваженим” у Дніпропетровській області повинен стати Юрій Кисіль.

“Ця ідея виникла з того, що за шість місяців (до виборів, – ред.) є місцеві еліти, які спілкуються з депутатами. Іноді дуже вже тісно. Для того, щоб ми були впевнені, що там немає подвійного дна, то такими “уповноваженими” стануть люди, які не мають прямого стосунку до регіонів. Є кілька винятків – Харків і Чернігів, де будуть представники старої “ЗеКоманди”. Вони отримають мандат провести з усіма переговори, оцінити ситуацію без усіх цих друзів, кумів, щоб перезавантажити – за потреби – керівництво обласних організацій і підібрати потім кандидатів. Вони потім пройдуть незалежний фільтр”, – запевнило джерело в партії.

За словами одного зі співрозмовників, такі неофіційні “уповноважені” повинні поговорити з представниками всіх місцевих еліт і “ЗеКоманди”, щоб визначити майбутніх кандидатів на місцеві вибори і потім представити їх президенту і партії на затвердження.

При цьому партія не планує офіційно повідомляти про “уповноважених” і повний список тримає в секреті.

Нагадаємо, що місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня.

Довідково. Микита Потураєв – народний депутат України, заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.