​ У Конгресі США внесли резолюцію, яка дозволить використання армії в Україні.

Член Палати представників Сполучених Штатів Адам Кінзінгер прагне дозволити використання армії США в Україні в разі ескалації війни президентом РФ Володимиром Путіним. Резолюція покликана надати американському президенту повноваження реагувати на сценарій, за якого Росія використає хімічну, біологічну чи ядерну зброю проти України. “Сьогодні в Америки є можливість знову заявити про свою підтримку людей, що прагнуть […]

Член Палати представників Сполучених Штатів Адам Кінзінгер прагне дозволити використання армії США в Україні в разі ескалації війни президентом РФ Володимиром Путіним. Резолюція покликана надати американському президенту повноваження реагувати на сценарій, за якого Росія використає хімічну, біологічну чи ядерну зброю проти України.

“Сьогодні в Америки є можливість знову заявити про свою підтримку людей, що прагнуть свободи і твердо протистоять авторитаризму. Поспілкувавшись із держсекретарем Блінкеном і почувши його серйозну занепокоєність щодо застосування Путіним хімічної зброї, я впевнений, що Сполучені Штати продемонструють міжнародній спільноті, що ми не потерпимо безглуздого насильства”, – заявив Кінзінгер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.