У Брюсселі розпочинає роботу Секретаріат європейських росіян.

У Брюсселі розпочинає роботу “Секретаріат європейських росіян” (The Secretariat of European Russians) – структура, яка представлятиме проєвропейсько орієнтованих громадян Росії. Про це повідомив у вівторок, 15 листопада, у Telegram-каналі опозиціонер Дмитро Гудков, колишній депутат Держдуми РФ, змушений залишити Росію у червні 2021 року під загрозою арешту. “Зустрілися з керівництвом Європарламенту та його ключовими депутатами, які […]

У Брюсселі розпочинає роботу “Секретаріат європейських росіян” (The Secretariat of European Russians) – структура, яка представлятиме проєвропейсько орієнтованих громадян Росії. Про це повідомив у вівторок, 15 листопада, у Telegram-каналі опозиціонер Дмитро Гудков, колишній депутат Держдуми РФ, змушений залишити Росію у червні 2021 року під загрозою арешту.

“Зустрілися з керівництвом Європарламенту та його ключовими депутатами, які працюють із російською тематикою”, – зазначив Гудков. За його словами, у зустрічі брало участь широке коло осіб: представники Free Russia, Антивоєнного комітету, команди Навального, фонду Бориса Нємцова, російського комітету дії, про створення якого було оголошено 20 травня у Вільнюсі.

“Домовилися про регулярні щомісячні зустрічі та обговорення ключових проблем: від віз для росіян до трибуналу для Путіна”, – додав опозиціонер.

Раніше в інтерв’ю DW Дмитро Гудков висловив думку, що “тільки військова поразка” РФ “може позбавити нас Путіна”.

Раніше на конференції у Вільнюсі було представлено план дій російського демократичного руху. На думку учасників, росіянам, які проти агресії та не підтримують Путіна, не вистачає політичного представництва – цю функцію взяв на себе створений Російський комітет дії. Щоб до нього приєднатися, громадяни Росії мають підписати антивоєнну декларацію, тим самим довести, що вони “хороші, європейські росіяни”, зазначили організатори.

За матеріалами Deutsche Welle

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.