У Білому домі навесні прогнозують новий наступ РФ.

Росія продовжить використовувати зимовий період, щоби спробувати виснажити українців та водночас відновити власні сили, переозброїтися й поповнити кількість особового складу, щоби навесні бути готовою до нового наступу на українські території, заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі. Через це Сполучені Штати й інші країни-союзники й партнери впродовж останніх тижнів збільшили поставки військової допомоги в […]

Росія продовжить використовувати зимовий період, щоби спробувати виснажити українців та водночас відновити власні сили, переозброїтися й поповнити кількість особового складу, щоби навесні бути готовою до нового наступу на українські території, заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі.

Через це Сполучені Штати й інші країни-союзники й партнери впродовж останніх тижнів збільшили поставки військової допомоги в Україну, що включає складніші бойові спроможності для ведення боїв на відкритій місцевості. Представник адміністрації підкреслив, що це необхідно “щоби допомогти їм (українцям – ред.) підготуватися до того, що росіяни можуть планувати навесні”.

Кірбі також висловив очікування, що коли погодні умови покращаться, “бої, ймовірно, стануть більш жорстокими”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.