У 2020 році економіка України “просяде” – прогноз ЄБРР.

Європейський банк реконструкції та розвитку прогнозує падіння ВВП України у 2020 році на рівні 5,5%, проте наступного року – зростання на рівні 3%. Про це йдеться у прогнозі ЄБРР. За прогнозами банку, очікується падіння ВВП України у 2020 році на рівні 5,5%, однак у наступному році економіка відновить зростання на рівні 3%. У ЄБРР зазначають, що […]

Європейський банк реконструкції та розвитку прогнозує падіння ВВП України у 2020 році на рівні 5,5%, проте наступного року – зростання на рівні 3%.

Про це йдеться у прогнозі ЄБРР.

За прогнозами банку, очікується падіння ВВП України у 2020 році на рівні 5,5%, однак у наступному році економіка відновить зростання на рівні 3%.

У ЄБРР зазначають, що пандемія COVID-19 загострила структурні недоліки української економіки, призвела до спаду та різкого скорочення інвестицій у більшість секторів країни. Ризики зниження залишаються значними, відображаючи невпевненість щодо майбутнього соціального дистанціювання, а також виконання зобов’язань із проведення політичних і структурних реформ у надзвичайно складний час.

Раніше ЄБРР прогнозував, що падіння економіки в Україні до кінця року становитиме 4,5%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.