Цілями війни Путіна є знищення суверенітету України та зміна її режиму, – ISW.

Цілями Росії під час її вторгнення в Україну залишаються зміна режиму в Києві та усунення суверенітету української держави. Ключові висновки аналітиків інституту: 🔸 Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев повторив початкові цілі президента Росії Володимира Путіна щодо так званої “операції” в Україні, припустивши, що Кремль зберігає свою мету, включно зі зміною режиму та територіальною експансією […]

Цілями Росії під час її вторгнення в Україну залишаються зміна режиму в Києві та усунення суверенітету української держави.

Ключові висновки аналітиків інституту:

🔸 Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев повторив початкові цілі президента Росії Володимира Путіна щодо так званої “операції” в Україні, припустивши, що Кремль зберігає свою мету, включно зі зміною режиму та територіальною експансією далеко за межами Донбасу.
🔸 Російські війська продовжували наступальні дії на північний захід і схід від Слов’янська.
🔸 Окупанти намагаються просуватися на захід від району Лисичанська в напрямку Сіверська.
🔸 Ймовірно, російські війська намагаються отримати доступ до сільських доріг на південний схід від Бахмута, щоб наступати на місто з півдня.
🔸 Українські сили здійснили обмежений контрудар на південному заході від Донецька.
🔸 Російські війська продовжували обмежені та безуспішні штурми на півночі Харківської області.
🔸 Російська влада проводить посилення заходи з призову на окупованих територіях, щоб компенсувати втрати живої сили, яких зазнають.
🔸 Кремль продовжує консолідувати адміністративний контроль над окупованими територіями України, що, ймовірно, створить умови для безпосереднього приєднання цих територій до Російської Федерації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.