Центри комплектування війська перевантажені. Ми розгортаємо на повну свої оборонні спроможності, – Маляр.

Колишні військкомати накрила хвиля охочих стати у стрій на захист нашої країни. Патріотичні та мотивовані люди готові без зволікань взяти зброю до рук. За її словами, попри готовність до будь-якого розвитку подій, така війна як зараз потребує надзусиль по всіх напрямах. “Ми на марші розгортаємо на повну свої оборонні спроможності. Держава має мобілізаційний план. Цей […]

Колишні військкомати накрила хвиля охочих стати у стрій на захист нашої країни. Патріотичні та мотивовані люди готові без зволікань взяти зброю до рук.

За її словами, попри готовність до будь-якого розвитку подій, така війна як зараз потребує надзусиль по всіх напрямах. “Ми на марші розгортаємо на повну свої оборонні спроможності. Держава має мобілізаційний план. Цей документ з грифом “секретно”, – зазначила Маляр.

Також вона зазначила, що наші сили оборони чітко розуміють кількісні і якісні потреби у комплектуванні. Також робота рухається за визначеним алгоритмом.

“Врахуйте, що крім власне бойових підрозділів, існують частини забезпечення тощо. І для їх комплектування потрібні представники різних спеціальностей”,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.