Центральна виборча комісія визначила першочергові заходи щодо реалізації Виборчого кодексу України .

Сьогодні Центральна виборча комісія визначила першочергові заходи щодо реалізації Виборчого кодексу України та внесла на розгляд Кабміну обсяг фінансування, необхідний для їх виконання. До таких заходів, насамперед, належить утворення регіональних представництв у місті Києві та кожній області з наданням їм статусу юридичної особи. Це необхідний захід, адже він підвищить інституційну спроможність ЦВК, що, в свою […]

Сьогодні Центральна виборча комісія визначила першочергові заходи щодо реалізації Виборчого кодексу України та внесла на розгляд Кабміну обсяг фінансування, необхідний для їх виконання.

До таких заходів, насамперед, належить утворення регіональних представництв у місті Києві та кожній області з наданням їм статусу юридичної особи. Це необхідний захід, адже він підвищить інституційну спроможність ЦВК, що, в свою чергу, допоможе швидше та ефективніше розв’язувати питання на рівні регіонів.

Також новий Виборчий кодекс України передбачає зміну виборчої системи, за якою мають проводитися, зокрема, місцеві вибори. Звідси необхідність модифікації системи «Вибори», а також створення додаткових можливостей для автоматизації виборчих процедур. Крім того, Державний реєстр виборців потребує функціонального розширення можливостей програмного забезпечення системи та запровадження нових вебсервісів для взаємодії з виборцями.
Також зазнає змін структура Секретаріату ЦВК, щоб забезпечити підготовку учасників виборчого процесу та взаємодію з регіональними представництвами.
Так, на реалізацію вищезазначених першочергових кроків необхідно орієнтовно майже 204 млн грн.

Детальніше ознайомитися з цим питанням ви можете тут: https://cutt.ly/qr4xcH0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *