Центр адмінпослуг Кропивницького відкриють на День міста.

Про це під повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Центр практично готовий прийняти відвідувачів. Нині залишилось документально ввести його в дію. “Ми можемо надавати 320 адміністративних і соціальних послуг! ЦНАП створено саме для того, щоб зручно було містянам!, – наголосив міський голова. – Ми в числі 13 міст отримали право на співфінансування такого об’єкту. Вважаю — […]

Про це під повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Центр практично готовий прийняти відвідувачів. Нині залишилось документально ввести його в дію.

“Ми можемо надавати 320 адміністративних і соціальних послуг! ЦНАП створено саме для того, щоб зручно було містянам!, – наголосив міський голова. – Ми в числі 13 міст отримали право на співфінансування такого об’єкту. Вважаю — це знак поваги держави до міста і його жителів. Ми плануємо до Дня міста завершити усі формальності. Усі об’єкти, що ми запланували до відкриття у вересні, мають бути готовими. Для нас головне, що ми будуємо для людей, для їхнього комфорту і зручності”, – повідомив очільник міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.