Трьох осіб заарештували в Празі за участь у війні на Донбасі на боці терористів.

Трьох осіб заарештували в Празі за участь у війні на Донбасі на боці терористів У Чехії один із районних судів Праги відправив за ґрати трьох із п’яти осіб, які, за версією генпрокуратури Чехії, брали участь у бойових діях на сході України на боці ОРДО. Про це повідомляє портал Novinky з посиланням на заяву прокурора Вищої прокуратури Праги […]

Трьох осіб заарештували в Празі за участь у війні на Донбасі на боці терористів

У Чехії один із районних судів Праги відправив за ґрати трьох із п’яти осіб, які, за версією генпрокуратури Чехії, брали участь у бойових діях на сході України на боці ОРДО.

Про це повідомляє портал Novinky з посиланням на заяву прокурора Вищої прокуратури Праги Мартіна Бели.

Чоловікам закидають тероризм, участь у терористичному угрупованні, фінансування і пропаганду тероризму на території Донбасу.

Суд взяв під варту голову місцевого об’єднання “Чехословацькі воїни запасу за мир” Івана Кратохвіла, члена об’єднання Мілоша Уржецького і православного священика Пршемисла Івана Гадрава.

Рішення суду не є остаточним, обвинувачені можуть опротестувати його.

Стаття про тероризм передбачає позбавлення волі на 20 років, стаття про фінансування тероризму – до 12 років, а в разі підтримки і заохочення тероризму суд може призначити максимум 15 років позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.