Тариф на електроенергію для населення може зрости до 2,8 гривні за кіловат, – голова НКРЕКП.

“Розглядаються деякі варіанти. Один із базових – це орієнтовно 1,44 грн/кВт-год, а потім 2,4 грн/кВт-год або 2,8 грн/кВт-год. Це така ситуація. У ній головне забезпечити дієву програму захисту незахищених верств населення”, – сказав голова Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Костянтин Ущаповський. Водночас голова регулятора не уточнив, для яких обсягів споживання […]

“Розглядаються деякі варіанти. Один із базових – це орієнтовно 1,44 грн/кВт-год, а потім 2,4 грн/кВт-год або 2,8 грн/кВт-год. Це така ситуація. У ній головне забезпечити дієву програму захисту незахищених верств населення”, – сказав голова Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Костянтин Ущаповський.

Водночас голова регулятора не уточнив, для яких обсягів споживання може залишитися тариф 1,44 грн за кВт-год та не назвав орієнтовний час запровадження нових тарифів.

Ущаповський додав, що ринковий тариф на електроенергію зараз становить приблизно 6,2 грн за кВт-год, однак про підвищення тарифів для населення до цього рівня наразі не йдеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.