Суддя Новоукраїнського районного суду 46-річний Володимир Шепетько помер від отруєння чадним газом.

Суддя Новоукраїнського районного суду 46-річний Володимир Шепетько помер від отруєння чадним газом. Про це повідомила керівник апарату суду Валентина Шевчук. “У висновку судово-медичної експертизи вказано, що він помер від випадкового отруєння чадним газом”,  – зазначає Валентина Вікторівна . Про те, що це сталося в наслідок пожежі, як повідомили деякі ЗМІ, вона заперечує. “Він був у […]

Суддя Новоукраїнського районного суду 46-річний Володимир Шепетько помер від отруєння чадним газом.
Про це повідомила керівник апарату суду Валентина Шевчук. “У висновку судово-медичної експертизи вказано, що він помер від випадкового отруєння чадним газом”,  – зазначає Валентина Вікторівна
. Про те, що це сталося в наслідок пожежі, як повідомили деякі ЗМІ, вона заперечує. “Він був у відпустці, збирався їхати до іншого міста, де мали робити операцію дитині.
Дружина вже на той момент поїхала. Інших дітей також вдома з ним не було. Ми звернули увагу на те, що в його кабінеті лежать квитки, а він за ними не приходить. Коли пішли додому, знайшли його мертвим. Але пожежі не було – лише ознаки тління деяких речей”, – розповіла колега.
Чоловік помер ще 24 листопада, його тіло виявили через два дні після смерті. У Володимира Шепетька залишилися дружина та п’ятеро дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *