Суд заочно заарештував Януковича.

Печерський районний суд Києва виніс ще одне рішення про утримання під вартою експрезидента України Віктора Януковича у справі про організацію масових убивств на Майдані. “Застосувати щодо Януковича … запобіжний захід у вигляді утримання під вартою в межах досудового розслідування строком до 10. 07. 2020 року”, – сказано в ухвалі суду. Так суд задовольнив клопотання слідства, […]

Печерський районний суд Києва виніс ще одне рішення про утримання під вартою експрезидента України Віктора Януковича у справі про організацію масових убивств на Майдані.

“Застосувати щодо Януковича … запобіжний захід у вигляді утримання під вартою в межах досудового розслідування строком до 10. 07. 2020 року”, – сказано в ухвалі суду.

Так суд задовольнив клопотання слідства, яке просило про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Раніше Печерський суд вже виносив рішення про заочний арешт Януковича. 4 травня 2020 року суд обрав Януковичу запобіжний захід у вигляді утримання під вартою у справі про узурпацію влади, задовольнивши клопотання Офісу генпрокурора.

В Офісі генпрокурора заявили, що заочний арешт Януковича дасть змогу почати процедуру екстрадиції і звернутися по дозвіл на спеціальне розслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.