Суд взяв під варту правоохоронців, які підозрюються у катуваннях.

За клопотаннями прокурорів Офісу Генерального прокурора Заводським районним судом міста Миколаєва було взято під варту двох правоохоронців, які підозрюються у катуваннях. Минулого місяця прокурорами спеціалізованого підрозділу з протидії катуванням Офісу Генерального прокурора було повідомлено про підозру двом працівникам поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області за катування особи шляхом умисного перешкоджання у наданні їй […]

За клопотаннями прокурорів Офісу Генерального прокурора Заводським районним судом міста Миколаєва було взято під варту двох правоохоронців, які підозрюються у катуваннях.

Минулого місяця прокурорами спеціалізованого підрозділу з протидії катуванням Офісу Генерального прокурора було повідомлено про підозру двом працівникам поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області за катування особи шляхом умисного перешкоджання у наданні їй належної медичної допомоги за наявності обставин, що загрожують її життю.

Наразі обох правоохоронців взято під варту. У разі доведення їх вини судом їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 10 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *