Стратегія енергетичної безпеки України буде розроблена до 14 березня. Один із головних чинників – усунення енергозалежності від країни-агресора, – Данілов.

Рада національної безпеки й оборони України до 14 березня завершить розробку стратегії енергетичної безпеки “Безпека людини – безпека країни”. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов. “На сьогодні наше відомство відпрацьовує цю стратегію, і найближчим часом, до 14 березня, вона повинна бути закінчена”, – сказав Данилов під час виступу на Всеукраїнському форумі “Україна 30”, додавши, […]

Рада національної безпеки й оборони України до 14 березня завершить розробку стратегії енергетичної безпеки “Безпека людини – безпека країни”.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

“На сьогодні наше відомство відпрацьовує цю стратегію, і найближчим часом, до 14 березня, вона повинна бути закінчена”, – сказав Данилов під час виступу на Всеукраїнському форумі “Україна 30”, додавши, що після цього документ буде публічно представлений українському суспільству .

Секретар РНБО нагадав, що президент України Володимир Зеленський затвердив стратегію нацбезпеки 14 вересня минулого року указом №392.

За його словами, при розробці стратегії особлива увага приділяється об’єднанню з європейською енергетичною системою. “Одним із головних чинників, на яких ми наполягаємо, є об’єднання з європейською енергетичною системою”, – сказав Данілов, додавши, що це буде сприяти остаточному усуненню залежності від країни-агресора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.