Страчувати іноземців будемо через розстріл, – терорист Пушилін.

Російська шістка Денис Пушилін заявив, що іноземці, яким терористи “присудили” страту подали “апеляцію”, яку має розглянути “суд”. Якщо її не задовільнять – іноземців стратять. “Якщо суд визнає раніше винесені вироки, то вони будуть виконані через розстріл непублічно”, – сказав Пушилін. Також він додав, що до “суду” зараз готують “понад сто азовців”. “Готуються відповідні кроки, десь […]

Російська шістка Денис Пушилін заявив, що іноземці, яким терористи “присудили” страту подали “апеляцію”, яку має розглянути “суд”. Якщо її не задовільнять – іноземців стратять.

“Якщо суд визнає раніше винесені вироки, то вони будуть виконані через розстріл непублічно”, – сказав Пушилін.

Також він додав, що до “суду” зараз готують “понад сто азовців”. “Готуються відповідні кроки, десь буде прямий судовий розгляд, десь – трибунал. У кожному випадку індивідуально”, – сказав ватажок терористів.

Нагадаємо, громадяни Великої Британії Ейден Аслін та Шон Піннер потрапили в полон в Маріуполі в середині квітня, громадянин Марокко Брагім Саадун – 12 березня у Волновасі. Клоуни в мантіях, які називають себе суддями денере, наказали розстріляти полонених.

В Кремлі думають, що зможуть прикритися своїми шістками, розказуючи, що вони самостійно приймають рішення. Але всі все розуміють – відповідальність за розстріли буде на російських фашистах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.