Стадіон, так стадіон: глава комітету назвав ймовірні терміни і місце засідання ВР.

Дмитро Лубинець зазначив, що парламент повинен проголосувати за зміни до державного бюджету на 2020 рік Точної дати проведення позачергового засідання Верховної Ради ще немає, незважаючи на те, що обговорюється варіант зібратися народним депутатам 28 або 29 березня. Про це в інтерв’ю сайту “Сегодня” сказав глава комітету ВР з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій […]

Дмитро Лубинець зазначив, що парламент повинен проголосувати за зміни до державного бюджету на 2020 рік

Точної дати проведення позачергового засідання Верховної Ради ще немає, незважаючи на те, що обговорюється варіант зібратися народним депутатам 28 або 29 березня. Про це в інтерв’ю сайту “Сегодня” сказав глава комітету ВР з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій Дмитро Лубинець.

“Я дуже здивуюся, якщо на вечір п’ятниці народний депутат, глава одного з комітетів не знає, що позачергове засідання завтра. Я думаю, що це буде не завтра. Спочатку хтось припускав в неділю – теж малоймовірно. Але те, що його треба проводити, і те, що по його проведенню ведуться консультації, таке є”, – сказав Дмитро Лубинець.

Також, за його словами, розглядався варіант проведення позачергового засідання у внутрішньому дворі ВР або навіть на стадіоні “Динамо”.

” В умовах ситуації пандемії коронавируса, на першому плані – здоров’я і життя наших людей . Може я для когось відкрию секрет, але народні депутати теж люди. І коли спікер ВР пропонує провести засідання на свіжому повітрі у внутрішньому дворі або на стадіоні, то логіка тільки одна, – подбати про здоров’я народних депутатів. Елементарно, щоб була відстань між робочим стільцем одного депутата і іншого не менше 1,5 м, а краще 2 м. Для того, щоб всіх нас розсадити, потрібна чимала площа. Тому, так, розглядаються різні варіанти. При цьому хотів би всім сказати, що неможливо провести засідання і голосування ВР онлайн. Це прямо суперечить Конституції. Все, що буде таким чином проголосовано, буде оскаржено в КС і скасовано”, – підсумував Дмитро Лубинець.

Нагадаємо, за словами спікера ВР Дмитра Разумкова, зараз робочі групи напрацьовують законопроекти , Які будуть винесені в зал для голосування на позачерговому засіданні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.