США задоволені точністю роботи HIMARS по складах і командних пунктах росіян, – Резніков.

“Уражаємо склади боєприпасів і командні пункти. Це дійсно ефективна зброя, яка разом з артилерією 155-мм калібру, до якої, в тому числі, відносять сучасні польські САУ “Краб”, завдають сьогодні ураження росії і змінюють взагалі картинку бою. Я думаю, що так надалі і буде”, – підкреслив міністр оборони України. Зокрема, Сили оборони України використовують сучасний підхід НАТОвських […]

“Уражаємо склади боєприпасів і командні пункти. Це дійсно ефективна зброя, яка разом з артилерією 155-мм калібру, до якої, в тому числі, відносять сучасні польські САУ “Краб”, завдають сьогодні ураження росії і змінюють взагалі картинку бою. Я думаю, що так надалі і буде”, – підкреслив міністр оборони України.

Зокрема, Сили оборони України використовують сучасний підхід НАТОвських країн щодо завдання точних ударів, тобто працюють, “як скальпелем хірург”.

‼️ А тим часом соцмережами шириться інформація, що у Новій Каховці зафіксовано нову “бавовну”, яка нищить чергову “селітру” російських окупантів. За попередньою інформацією, ще одне влучання у російський склад боєприпасів, що на Соколі, – повідомив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань.

Гарних снів шановні підписники! Хай згинуть всі наші вороги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.